Kontakt Ålsgårde surf og Sejlklub

For indmeldelse i Ålsgårde surf og sejlklub udfyldes formularen på vores "Bliv medlem side" >>

Bestyrelsen

















Ole Wenzel

Formand & webmaster

Tel: 60551040

Email: ole@aass.dk

















Mette Strüwing

Bestyrelsesmedlem

Tel: 42438630

Email: mette@aass.dk

















Søren Jacobsen

Næstformand

Tel: 21227243

Email: soren@aass.dk

















Kenneth Barlev

Bestyrelsesmedlem

Tel: 20199805

Email: kenneth@aass.dk

















Pia Lykke

Kasserer

Tel: 31414167

Email: pia@aass.dk

















Steven C. Leffler

Bestyrelsesmedlem & surf

Tel: 61604755

Email: steven@aass.dk

















Michael Boisen

Bestyrelsesmedlem & fotograf

Tel: 51150274

Email: michael@aass.dk

Andre

















Søren Helmersen

Revisor & IT



















Palle Jensen

Windsurfinginstruktør

Tel: 93309442

Email: palle@aass.dk

















Chris Furlan

MicroSurf


Email: chris@aass.dk

















Frank Staal

Windsurfinginstruktør

Tel: 29259360

Email: frank@aass.dk

Nordre Strandvej 148D, 3140 Ålsgårde


Medlem af

Dansk surf og rafting forbund link

Sponsorer:

Nordea Fonden støtter Ålsgårde surf og sejlklub
Bdr. Petersen link
Trygfonden støtter Ålsgårde surf og sejlklub


 Ålsgårde Surf og Sejlklub   |  Nordre Strandvej 148D   |   3140 Ålsgårde

CVR 32601405


FORSIDE  |  OM OS  |   WINDSURFING  |   SUP  |  SURF  |  MICROSURF  |  KONTAKT  |  VEJR  |  REGLEMENT   |   VEDTÆGTER   |   PRIVATLIVSPOLITIK


Copyright © All Rights Reserved

Denne hjemmeside benytter cookies. Ved at blive på hjemmesiden, accepterer du vores brug af cookies.

Godkend